همایش پروانگی - بزرگداشت " روز جهانی معلول 1396 "

"همایش پروانگی"

به مناسبت بزرگداشت روز جهانی معلول، به همت داوطلبان حامیان مهر نیکا و مساعدت مرکز توانبخشی شهید مدنی زرین‌شهر، همایش پروانگی در تاریخ 12 آذر ماه 1396 از ساعت 10 الی 12 در محل آمفی تئاتر فرهنگسرای شهرداری زرین‌شهر برگزار خواهد شد.
نظر به اینکه یکی از اهداف تعیین روز سوم دسامبر توسط سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی معلولین، ضرورت رسیدگی به مسائل و مشکلات معلولین و ارتقاء سطح زندگی آن‌ها می‌باشد، از این رو بر‌ آن شدیم تا با برگزاری این همایش بتوانیم سهمی هرچند اندک در رسیدن به این اهداف ایفا کنیم. البته استمرار پیشبرد چنین اهدافی؛ همیاری همه‌ جانبه طلب می‌کند، که به آن بسیار امید می‌رود.
در این همایش سرکار خانم دکتر آزاده به سخنرانی خواهند پرداخت و با روشندل موفق جناب آقای مجتبی خادمی بیشتر آشنا خواهیم شد. از جمله برنامه‌های دیگر زینت‌افزایی مراسم با قرائت چند آیه از کلام‌الله مجید توسط توانخواه عزیز سرکار خانم مژگان عموشاهی و اجرای نمایش و خوانش سرود توسط گروهی متشکل از توانخواهان بخش ذهنی و جسمی مرکز شهید مدنی می‌باشد.

همچنین در بخش جنبی این همایش نمایشگاهی از آثار توانخواهان گرامی دایر خواهد بود.

آقای میثم سجادی‌پور اجرای این مراسم را به عهده خواهند داشت.

پیشاپیش از همه کسانی که با حضورشان مفتخرمان می‌کنند کمال سپاسگزاری و امتنان را داریم.


همایش پروانگی روز جهانی معلول
 

مطالب مشابه

بازارچه‌ی نوروزی " نیکا " 1396
یکی از تجربه های موفق نیکا در معرفی خود به دیگر شهروندان و جذب اعضای جدید؛ برپا کردن بازارچه های نوروزی بوده است که برای نخستین بار در یکی از غرفه های نمایشگاه

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود

دیدگاه ها 0