بازارچه‌ی نوروزی " نیکا " 1396

یکی از تجربه های موفق نیکا در معرفی خود به دیگر شهروندان و جذب اعضای جدید؛ برپا کردن بازارچه های نوروزی بوده است که برای نخستین بار در یکی از غرفه های نمایشگاه عیدانه‌ی نوروز 1391 شهر " زرین شهر "  برگزار شد و با تکیه بر همان تجربه بازارچه‌های خود را گسترش داد . در همین راستا پس از یک سال وقفه؛ نیکا دوباره تصمیم گرفت در نوروز 1396 ( اسفند 1395 ) بازارچه‌ی سالیانه‌ی خود را اجرا کند .

از میانه‌ی زمستان 1395 نیکا طی چند نشست با نگاه به اهدافی مانند " معرفی خود به بازدید کنندگان و جذب نیروی جدید، نمایش توانایی توانخواهان و عرضه‌ی محصولات تولید شده توسط آنها، اولویت های فرهنگی و . . . " بخش های این بازارچه را تعیین نمود و مسئولیتی به دوش افراد جهت ساماندهی غرفه ها، تبلیغات، دنبال کردن پیگیری های لازم و . . . گذاشت تا در پایان نتیجه ای مناسب از این بازارچه بدست بیاید .

بازارچه با حضور بازدیدکنندگان در توانبخشی آغاز میشود که موجب ورودشان به دنیای نیکا است، قدم زدن در دنیایی پر از تلاش و تکاپو که با صمیمیت و دوستی ای فراوان همراه شده تا اهدافی نیک را در کنار یکدیگر دنبال کنند . در بازارچه همانگونه که برنامه ریزی شده بود در بخش روابط عمومی تلاش شد تا نیکا را به تمامی بازدید کنندگان معرفی و ایشان را برای همراهی با خود فرابخوانیم .

همچنین بازدید کنندگان در میان تهیه‌ی برخی از نیاز های خود می توانستندمحصولاتی را نیز خرید نمایند که حاصل دسترنج یک راست دوستان توانخواه نیکا بود . از نگاه دیگر توانخواهان نیکا دستاورد های خود را که توانمندی آن ها را روایت میکند نمایش میدادند و با فروش آن ها احساس استقلال و غرور می‌کردند .

نمایشگاهی نیز از نقاشی های فیروزه علیدادی در یکی از بخش های بازارچه برپا شده بود تا فیروزه هم بتواند بیش از پیش خود را به بازدید کنندگان معرفی نماید .

همه‌ی تلاش ها به خوبی پاسخ گرفتند و توانستیم یک بازارچه‌ی دیگر را با نتیجه‌ای بهتر از گذشته به پیش از آغاز سال جدید در کنار دوستان توانخواهمان به پایان برسانیم .

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود

دیدگاه ها 0