جشن شب یلدا 1394

" نیکا " دوست دارد به گونه‌ای رفتار کند تا دوستان توانخواهی که در " توانبخشی شهید مدنی " دارد؛ هنگام مناسبت های ویژه‌ی سال وجود نیکا را مانند یک خانواده‌ی گرم، پر شاط و صمیمی در کنار خود احساس کنند . از همین رو مانند سال های گذشته گروهی برای برنامه ریزی و اجرای " جشن شب یلدا 1394 " به سرپرستی خانم " الهام سیاهریزی " تشکیل شد تا پیگیری های لازم برای رقم زدن شب چله‌ای به یادماندنی برای دوستان توانخواهمان از سوی این گروه انجام شود .

نیکا بر این باور است که توانخواهان هیچ تفاوتی با دیگر گروه های مردم ندارند که موجب جلوگیری آن ها در برخورد داری از امکانات مناسب در جشن ها و شادی ها شود، به همین خاطر نیکا سنگ تمام گذاشت تا بتواند مهمانی ای را برای دوستانش فراهم کند که کمتر تفاوتی با مهمانی های شب یلدا در بیرون از درب های توانبخشی شهید مدنی داشته باشد .

هنرمدان خوشسلیقه‌ی نیکا میوه آرایی کردند، سالن را هماهنگ با مناسبت شب یلدا طراحی و تزئین کردند، برای جذاب تر کردن برنامه نمایشی را آماده‌ی اجرا کردند و به دیگر گروه های جامعه نیز فراخواندند تا برای اجرای موسیقی زنده و . . . همراه نیکا شوند .

همچنین نیکا تصمیم گرفت تا تلفن همراه مهمانان خود را در بدو ورود به سالن برنامه تحویل بگیرد تا همگی بتوانند چند دقیقه ای به دور از فضای مجازی دل به برنامه های شاد برنامه بسپارند و بتوانند از افکار منفی خارج از سالن دور شوند . از مهمانان نیز دعوت شده بود تا با لباس های زیبای بومی کشورمان بدر این جشن حاضر شوند .

به مناسبت یلدای 94 ، چهارمین سالگرد آغاز به کار " نیکا " نیز جشن گرفته شد .

خوشبختانه همکاری چند گروه هنری و سنگ تمام خانواده‌ی نیکا برای این برنامه توانست شب یلدای پر شکوهی را در خاطر دوستان توانخواه به یادگار بگذارد . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود

دیدگاه ها 0